TI Swim

לשחות כמו מקצוען בתוך 10 שיעורים

"אנחנו הופכים בטטות כורסא לשחיינים וזה מחולל שינוי מטורף בחיים"

מיליוני אנשים בארה"ב ומאות אלפים בישראל כבר למדו לשחות חתירה במהירות וללא מאמץ בשיטת TI

"המון אנשים רוצים להתחיל לעשות כושר, לרדת במשקל, להפסיק לעשן ולהתחיל לחיות בריא יותר. לפעמים זה נובע מהרצון להכיר בן זוג חדש או לעשות שינוי בקריירה והם מרגישים שצריך להיפטר מהרגלים רעים" אומר גדי כץ, המייסד של TI ישראל "אבל לרובם קשה להתחיל לרוץ או ללכת לחדר כושר – זה מאבק ונדרשים הרבה מאמץ וזיעה כדי להתמיד לאורך זמן"

"אם תיהנו יהיה לכם קל להתמיד"

"לרוב האנשים יש הרגלים רעים שהם רוצים להיפטר מהם. עודף משקל, אכילת יתר, עישון, שתייה, דחיינות ועוד" מסביר כץ " כדי להשיג שינוי אנשים מנסים לאמץ לעצמם פעילויות שהם לא נהנים מהן ודורשות מאמץ גדול, כדי שיביאו לתוצאות נחשקות (ירידה במשקל, גוף חטוב יותר, כושר טוב).
הבעיה עם פעילויות כאלה שהן מרשם לכישלון. כשמנסים 'לתרגל משמעת', אנחנו בעצם מכריחים את עצמנו לעשות משהו שאנחנו לא נהנים לעשות. ברוב המקרים, ההרגל נמשך לזמן קצר ואז אנחנו מרימים ידיים."

אם אדם עוסק במשהו שהוא נהנה ממנו, יש סיכוי גדול שהוא יצליח להפוך אותו להרגל. לכן, עיקרון יסוד לאימוץ הרגלים טובים במקום הרגלים רעים הוא – הנאה! ומה אם ההרגל שרוצים להטמיע הוא לא בדיוק פסגת ההנאה ? למשל פעילות גופנית לצורך ירידה במשקל או שיפור הבריאות. 

 

TI SWIM

אנחנו ב TI מבינים שהחוכמה היא למצוא דרך ליהנות מהפעילות. "שחיית חתירה הוא ספורט ייחודי המתאים במיוחד למי שרוצה לקום מהכורסא ולהתחיל לאמץ אורח חיים בריא. משקל הגוף במים הוא עשירית ממשקלו על הקרקע מה שמונע עומס על המפרקים ופציעות. הרבה קבוצות שרירים עובדות במקביל, מה שמסייע לשריפת שומנים, וברוב המקרים, שחייה מתאימה לכל גיל. יתרון נוסף וייחודי לשחייה – במים לא מזיעים…

 "לומדים לשחות חתירה בקלות ללא מאמץ –  ואז השחייה הופכת להנאה"

"הבעיה היא שרוב האנשים לא מסוגלים לשחות יותר מבריכה או שתיים של חתירה מבלי שייגמר להם האוויר. בגלל שכולנו למדנו לשחות בשיטה שאינה מתאימה לשחייה למרחקים ארוכים, השחייה הופכת למאבק קשה ומעייף" מסביר כץ, אשר הביא את TI לישראל לפני 13 שנה מאמריקה אחריי שלמד אותה ממפתח השיטה, מאמן השחייה האולימפי טרי לוכלין, ומנהל כיום את בית הספר לשחייה הגדול בישראל, עם 50 בריכות לימוד בכל הארץ (כולן מקורות ומחוממות),70 מדריכים ויותר מ 9,000 תלמידים בשנה המגלים את הסוד של ה TI לשחיית חתירה למרחקים ארוכים, בקלות וללא מאמץ.

מדריך שחייה 2

"שחייה היא ספורט של טכניקה. אם לומדים את הטכניקה, השחייה הופכת לתענוג. תחושת המים על הגוף בזמן השחייה היא כמו של מסאג' מרגיע. כשמטמיעים את הטכניקה הנכונה, אפשר לשלוט על עוצמת המאמץ. כשמבינים את ספורט השחייה מגלים עולם שלם. מחכים לרגע הכניסה למים ולא רוצים לצאת. התוצאות מגיעות במהירות – נפטרים מקילוגרמים מיותרים, נראים טוב יותר ומרגישים מלאי אנרגיה – וזה הופך להרגל של שנים. זה מייצר שינוי באורח החיים. ההנאה מובטחת. וההנאה היא המפתח להתמדה."

שים לב: למען הגילוי הנאות, אתר זה מרוויח מתוכניות שיתוף שותפים (אפיליאציה), קרי, בלחיצה על מודעה פרסומית הגולש מופנה לאתר המוכר. כיוצא מכך, האחריות המלאה על מוצר שירכש לרבות תקינות המוצר, המשלוח, שירות הלקוחות והאחריות הינם באחריותו המלאה של האתר המוכר ולא אתר זה.

צוללן 2

ביטוח צלילה

ביטוח צלילה – מה זה ? מי צריך את זה ? איך עושים ? כמה עולה ? תוכן עניינים מה זה ביטוח צלילה ? ישראל

קרא עוד »
pexels pixabay 261403

מקווה טהרה ישראל 2024

מחפש חוג שחייה ? טיפול הידרותרפי ? בריכה ? כתוב לנו ונשמח לסייע מהו מקווה ? מקווה, ביהדות, הוא מאגר מים המתאים לכללי ההלכה (הלכות

קרא עוד »

תפריט נגישות