צין ספורט מודיעין

צין ספורט
צין ספורט

https://www.swimsport.co.il  

מי אנחנו ?

אנחנו גלית ובני צין הבעלים, המפעילים והרוח החיה מאחורי ביה"ס לשחייה "צין ספורט".

ביה"ס לשחייה הוקם בשנת 1996 ומציע מגוון רחב של פעילויות בתחום המים כגון: לימוד שחיה לכל הגילאים, קבוצות שחייה למתקדמים, קבוצות שחיה לימודיות, שחיית פעוטות עם הורים, הידרותרפיה, טיפולים מיוחדים במים, שיקום ועוד.

ביה"ס מנוהל ע"י גלית ובני צין, בוגרי מכללת וינגייט לחינוך גופני ובעלי תואר ראשון בחינוך גופני כולל התמחות בשחייה שיקומית. כל המדריכים אשר עובדים בביה"ס לשחייה הם מדריכים מוסמכים אשר נבחרו בקפידה בזכות מקצועיותם, אהבתם למים אך בעיקר בזכות הגישה שלהם לילדים. 

רוצים ללמוד איתנו ? כל הפרטים למטה.

מעוניין בשיעור ניסיון עם גלית ובני ?

השאר פרטים ונחזור אליך

גלריה

פרטי יצירת קשר

אנחנו מלמדים ב:

  1. הבריכה העירונית – מודיעין.
  2. בריכת לידר – גני תקווה.

גלית צין: 052-8729180

בני צין: 052-2716934

כתובת מייל: zinnsport@gmail.com

רשתות חברתיות: Facebook

אתר אינטרנט: https://www.swimsport.co.il

המלצות ותודות

“גלית, בני והמדריכים מקצועיים ואדיבים מאוד. לא מוותרים על טכניקה ולא על הכיף וחוויה. משמשים לילדים דוגמה, נותנים להם עידוד והערכה עצמית. בקיצור מורי שחיה מעולים. מאוד מאוד מומלץ!​”

רועי.צ

“מודה לבני לגלית  ולצוות המדריכים על שיעורי שחייה מעולים ויחס נהדר. גם ההמלצות על ציוד בחנות היו מדויקות והעצימו את חווית השחייה. תודה רבה, ממליצה בחום”

דנה.פ

בית ספר לשחיה של בני וגלית הוא המקום הכי טוב לילדים קטנים ללמוד לשחות. שלושה ילדים שלי למדו אצל בני כולם שוחים בביטחון מרגישים הכי טבעי במים. אווירה נעימה, מקצועיות. מומלץ בחום!

רונית.ה

מעוניין בשיעור ניסיון עם גלית ובני ?

השאר פרטים ונחזור אליך

קורס מצילים

קורס מצילים

חולם להיות מציל ? במאמר הבא נספק לך את כלל המידע הנדרש לך בתחום, מדרישות הקבלה, סוג הקורסים, יתרונות וחסרונות בתחום ועד לשכר הצפוי לך.

קרא עוד »
בדיקת PH לבריכה

מהי רמת PH תקינה לבריכה ביתית ?

תוכן עניינים שים לב: למען הגילוי הנאות, אתר זה מרוויח מתוכניות שיתוף שותפים (אפיליאציה), קרי, בלחיצה על מודעה פרסומית הגולש מופנה לאתר המוכר. כיוצא מכך,

קרא עוד »